Doradztwo i szkolenia - nowoczesne metody modernizacji przedsiębiorstw

Projekt jest bezpłatną szansą podniesienia wiedzy w zakresie:

* zarządzania zmianą

* zarządzania projektami biznesowymi

* źródeł finansowania zmian poprzez różnorodne źródła finansowania, m.in.: bankowe, dotacje unijne, giełdę papierów wartościowych, itp.

Na poswojsku - większość szkoleń - materiałów edukacyjnych - możesz nabyć w jednej z trzech postaci:

1. ebook - zobacz w Menu Ebooki: elektroniczne książki, poradniki, szkolenia

2. szkolenie internetowe on-line, elearning bez wsparcia trenera, zobacz w Menu eLearning - plany szkoleń Premium - największa różnica w porównaniu z ebookiem, to interaktywne materiały, no i przede wszystkim możliwość zaliczenia testu zaliczeniowego i otrzymania Certyfikatu zaświadczającego ukończenie szkolenia (dotyczy szkoleń płatnych)

3. szkolenie internetowe on-line, elearning ze wsparciem trenera, zobacz w Menu eLearning - plany szkoleń Premium - otrzymujesz wszystko to samo co w punkcie 2. (materiały, Certyfikat), ale dodatkowo otrzymujesz WARSZTATY wirtualne z trenerem/ką - zobacz opisy szkoleń elearning (dotyczy szkoleń płatnych)

 

Nie zwlekaj - bezpłatne szkolenia czekają: Nowoczesne metody modernizacji przedsiębiorstw, Zarządzanie projektami, Biznesplan! Teraz na nowej stronie szkoleń elearnig i poradników: www.poswojsku.info - serdecznie zapraszamy!

Dzięki dostępnym informacjom - uczestnictwo w projekcie wspomaga prawidłowy rozwój przedsiębiorstw. W ramach projektu oferujemy darmowe:

  • szkolenia (zupełnie bezpłatne - bez jakiegokolwiek wkładu własnego) oraz
  • konsultacje doradcze dla przedsiębiorstw w zakresie finansowania procesu zmian (przy wykorzystaniu m.in.: kredytów bankowych, sieci aniołów biznesu, dotacji unijnych, środków własnych, itp.).

Projekt skierowany jest do pracowników przedsiębiorstw znajdujących się na terenie powiatów:

  • pabianickiego
  • zduńskowolskiego
  • sieradzkiego
  • łaskiego
  • powiatu miasta Łódź
  • łódzkiego wschodniego
  • brzezińskiego

Przedsiębiorstwa oraz pracownicy przedsiębiorstw mających siedzibę na obszarze realizacji projektu mogą skorzystać z projektu ZUPEŁNIE BEZPŁATNIE!!! Teraz na nowej stronie szkoleń elearnig i poradników: www.poswojsku.info - serdecznie zapraszamy!

 

  pozyskiwanie dotacji unijnych, skuteczność poswojsku - sprawdź sam!

 

projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA  

kapitał ludzki

 

Zastanawiasz się jakie korzyści uzyska Twoje przedsiębiorstwo z udziału w projekcie? Odpowiedź jest prosta: OGROMNE!!!

Po pierwsze firma uzyskuje dostęp do wirtualnej konferencji składającej się z 4 bloków tematycznych, gdzie po jego zakończeniu otrzyma pełen obraz podstawowych informacji, w jaki sposób i jakie działania koniecznie trzeba wykonać, aby modernizacja przedsiębiorstwa przyniosła oczekiwane rezultaty.

Po drugie otrzymujesz ZUPEŁNIE DARMOWY DOSTĘP do jednego z dwóch seminariów:

W przeciągu tylko kilku lat jesteśmy w stanie zaobserwować ogromne zmiany jakie zachodzą w otaczającym nas świecie. Coraz trudniej nadążyć nam za rozwojem kultury, cywilizacji czy technologii. Dlatego ważne jest, abyśmy nie stali w miejscu, a wręcz gonili za wszelkimi zmianami, jakie zachodzą. Za pomocą innowacyjności jesteśmy w stanie szybko dogonić, jak i podołać błyskawicznie zmieniającej się, a także narastającej konkurencji w całym zglobalizowanym świecie. Pomimo oczywistej potrzeby zmian i unowocześniania funkcjonowania przedsiębiorstwa, ich przeprowadzenie nie należy do najłatwiejszych procesów, a próby wprowadzenia mniejszych lub większych przeobrażeń niejednokrotnie napotykają trudny do pokonania opór ze strony pracowników i najbliższego otoczenia. Aby pomóc w zrozumieniu procesu zmian w przedsiębiorstwie pracodawcom i pracownikom (w szczególności menedżerom), został przygotowany niniejszy projekt.

Teraz na nowej stronie szkoleń elearnig i poradników: www.poswojsku.info - serdecznie zapraszamy!

Polski

Wigilia Boże Narodzeni składniki przepisy przygotowanie potraw wypieki ciasta ciasteczka wypieki baby mazurki

Przygotowanie smakołyków Wigilia Boże Narodzeni przepisy na świąteczne potrawy

Wigilia Boże Narodzeni tradycyjne obyczaje świąteczne

portal kulinarny utrzymywany jest z reklam

więc bądź wyrozumiały/a

Języki